آموزش مکالمه مبتدی انگلیسی

#e03e2d;">مبتدی هستید و به زبان انگلیسی علاقه دارید ولی نمی دونید از کجا شروع کنید؟

اگر هدف شما یادگیری زبان انگلیسی است ، این نکات به شما کمک می کند تا موفق شوید. آنها را دنبال کنید و در مدت کوتاهی ، نتایج را مشاهده کنید و شگفت زده شوید.

#e03e2d;">برنامه ریزی آموزشی 

  • لیستی از نیازهای خود تهیه کنید. این روش به شما این امکان را می دهد که بهترین دوره و مطالب را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنید.
  • اهداف بلند مدت و کوتاه مدت تعیین کنید. یادتون باشه که اهداف رو میشه ارزیابی کرد و باید تاریخی  که می خواهید تا آن زمان به اهداف برسید را با جزئیات بنویسید. این به شما امکان می دهد پیشرفت خود را اندازه گیری کنید.
  • زمان هایی را که انگلیسی یاد می گیرید در دفتر خاطرات خود بنویسید و هر کاری را که ممکن است برای رعایت آنها انجام دهید ، انجام دهید. ارتباط منظم با زبان بسیار مهم است. فکر کنید زبان انگلیسی یک آدم است و شما با او قرار دارید. پس سر وقت سر قرار حاضر شید.
  • از مطالب مختلف برای یادگیری و تمرین استفاده کنید. امروزه ، بی نهایت موراد برای یادگیری زبان انگلیسی در دسترس است: فیلم ها ، اخبار ، خواندن ، آموزش ، موسیقی ، پادکست آموزش انگلیسی و موارد دیگر. از آنها استفاده کنید!
  • خودتان را محک بزنید! علاوه بر تمریناتی که در دوره انگلیسی شما گنجانده شده است ، از ارزیابی پیشرفت خود یا شروع به استفاده از زبان نترسید. ممکن است در ابتدا سخت به نظر برسد ، اما اگر تمرینات آموخته شده خود را از روز اول شروع کنید ، اعتماد به نفس شما هنگام صحبت به زبان انگلیسی افزایش می یابد.

برای کسانی که مبتدی هستند پیدا کردن مطالب طبقه بندی شده خیلی سخت تر از شروع مسیر است. 

 

#169179;">چطور منابع مفید را پیدا کنیم؟

در حال حاضر منابع خود آموز خیلی زیادی برای آموزش مکالمه انگلیسی وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و شروع کنید. 

#3598db;"> کتاب های خود آموز 

کتاب های بسیار زیادی مثل four corners / english grammar in use / touchstone  و ... هستند که می تونید با استفاده از اونها شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید. 

ویژگی مثبت این کتاب ها این است که از صفر شروع به آموزش داده اند و کافیست کمی حوصله به خرج بدید. 

 

#3598db;"> گرامر یاد بگیرید

یکی از مهم ترین بخش های زبان انگلیسی یادگیری گرامر انگلیسی است که همیشه زبان آموز ها دغدغه بوده. 

در این زمینه هم می توانید از کتاب های خود آموز و یا سایت ها و اپلیکیشن هایی که به یادگیری گرامر انگلیسی کمک می کنند کمک بگیرید. 

 

#3598db;">مکالمه یاد بگیرید:

هدف اصلی همه ما از یاد گرفتن انگلیسی این است که به انگلیسی صحبت کنیم. غیر از این است؟

پس باید مهمترین هدف ما در این زمینه همین هدف باشد. اگر تازه کار هستید و قصد شروع دارید باید از منابع آموزش مکالمه مبتدی شروع کنید. 

بعد از کمی پیشرفت می توانید به یادگیری سطح های بعدی بپردازید و به مرور به یک حرفه ای تبدیل شوید.

 

#3598db;">انگلیسی گوش کنید:

با گوش دادن همه چیز یاد میگیری. 

اگر خودتون رو عادت بدید که هر روز مدت زمانی را به گوش دادن منابع انگلیسی بپردازید از جمله: موزیک، فیلم، برنامه تلویزیونی، رادیو و ... بعد از چند ماه شگفت زده خواهید شد که چقدر پیشرفت داشتید بدون اینکه زحمت خاصی به راحتی بیشتر گفتگو ها رو متوجه می شوید. 

 

#3598db;">لغت یاد بگیرید: 

اگر تمام انواع جمله بندی های انگلیسی  رو بلد باشید اما دایره لغات ضعیفی داشته باشید، مشخصه که نمی تونید مکالمه خوبی رو پیش ببرید. 

گاهی اوقات مشکل ما بلد نبودن مکالمه نیست، بلد نبودن لغات کافی است. 

دو تا از منابع عالی برای تقویت دایره واژگان، لغات 504 و لغات 1100 هست که هم به صورت کتاب و هم دوره های مختلف آموزشی و اپلیکیشن وجود داره. 

 

#3598db;">انگلیسی بنویسید: 

هر روز زمان کوتاهی رو به نوشتن امور روزانه به انگلیسی اختصاص بدید. 

اصلا اشکالی نداره اگه اشتباه کنید. مهم اینه که شروع کنید. 

دوران ابتدایی خودتون رو یادتون میاد؟ همه جملاتو کلمات رو درست می نوشتید؟ یادتون نره توی مدرسه انگلیسی هم الان شما دوره ابتدایی هستید. 

 

#3598db;">منابع انگلیسی مطالعه کنید: 

مطالعه کردن علاوه بر اینکه زبان شما رو تقویت می کنه. 

باعث میشه چشم شما با کلمات آشنا بشه و به مرور سرعت خواندن شما افزایش پیدا کنه. 

همچنین باعث میشه اطلاعات عمومی شما هم افزایش پیدا کنه. 

 

تقریبا مهم ترین نکاتی که لازم بود رو به شما گفتم و امیدوارم به کار بگیرید وبتونید خیلی زود پیشرفت عالی داشته باشید.

یادتون باشه بیشتر متخصص های زبان بر این باور هستند که 6 ماه زبان نیازه تا شما به سطح متوسط رو به بالا و خوب برسید و باقی راه براتون خیلی سریع تر خواهد بود. 

برای مطالعه بیشتر درباره یادگیری زبان انگلیسی اینجا کلیک کنید. 

 

تاریخ : 4-8-2021 , 6:2  بازدید : 181