کدام قلم نوری برای طراحی بهتر است ؟

کدام قلم نوری برای طراحی بهتر است ؟

نقاشی با قلم نوری یک راه عالی برای آرامش و کاهش استرس است. همچنین روشی شگفت انگیز برای تمرین، یادگیری و بهبود مهارت هاست. اما اگرقلم نوری نداشته باشید چی؟ نگران نباشید! در مورد قلم نوری برای طراحی از جمله ابزارهای دیجیتال، گزینه های زیادی وجود دارد.

قلم نوری یک ابزار ساده و در عین حال ضروری برای هنرمندان و طراحان دیجیتال است. ابزاری برای لمس کردن کار خود روی صفحه و ایجاد خطوط دقیقی که در غیر این صورت نمی‌توانید ایجاد کنید فراهم می‌کند. در این مقاله، برخی از قلم نوری مورد علاقه خود را برای طراحی فهرست می‌کنیم تا بتوانید قلم‌هایی را پیدا کنید که کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد را معرفی میکنیم.

بهترین قلم برای طراحی در سال 2022 چیست؟

قلم نوری تقریباً در هر جایی پیدا می شود. حتی قلم هایی وجود دارند که خودکار نیز هستند. با این حال، زمانی که برای طراحی به یک یونیتاسکر نیاز دارید، داشتن بهترین قلم نوری مهم است.

اگر به برخی از دیگر انتخاب های قلم نوری برتر ما علاقه مند هستید، جدول مقایسه ما را در زیر بررسی کنید.

 قیمت قلم نوری سی مو آل که درادامه به آن میپردازیم بسیار مناسب بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. در لیست قلم نوری هایی که در بالا معرفی شده با توجه به شرایط فعلی دلار بسیار بالا هستند. پیشنهاد میکنم برای خرید قلم نوری از برند های ایکس پی پن و پاربلو استفاده نمایید که کیفیت بسیار خوبی دارد و همچنین قیمت این قلم نوری نیز مناسب است و در فروشگاه های مختلف مانند سی مو آل و دیجی کالا موجود است.

 قلم نوری ایکس پی پن مدل های زیر قیمت مناسبی دارند:

  • قلم نوری XP-Pen Deco 01 V2
  • قلم نوری XP-PEN G960s
  • قلم نوری XP-PEN G960s Plus
  • قلم نوری XP-Pen Artist 15.6 Pro
تاریخ : 28-12-2022 , 9:30  بازدید : 1121