مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آزمون های استخدامی آموزش و پرورش از جمله آزمون هایی می باشد که بسیار مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است. در چند سال اخیر به دلیل کمبود معلم در مدارس، سازمان سنجش اقدام به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می کند تا بتواند کمبود نیوی مورد نیاز در مدارس را جبران نماید. ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیازمند دارا بودن مدارک و شرایط خاصی می باشد. متقاضیان می توانند پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش از تمامی شرایط و مدارک لازم جهت نام نویسی آگاه شوند. می توانید برای آگاهی از #ff6600;">مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مقاله حاضر را مطالعه نمایید.

داوطلبان برای تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی باید مدارک لازم را جهت ارائه به سایت سنجش آماده کنند.

#800080;">مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

همانطور که می دانید برگزاری آزمون های استخدامی آموزگاری، دبیری و هنرآموزی و مربی پرورشی به صورت مجزا می باشد و چند روز پیش از ثبت نام، دفترچه راهنما برای هر کدام به صورت جدا منتشر خواهد شد. داوطلبان باید هنگام بارگذاری مدارک خود در سایت سنجش، بسیار دقت بالایی داشته باشند و اطلاعات را با صحت کامل وارد سیستم کنند تا در آینده به مشکل بر نخورند. در ادامه این مقاله مدارک لازم جهت نام نویسی در آزمون های استخدامی اموزش و پرورش را ارائه داده ایم.

  • اطلاعات و مشخصات شناسنامه و کارت ملی
  • مشخصات محل سکونت و کدپستی
  • عکس 4*3 با مشخصات (فرمت jpg، وضوح کامل و بدون لکه و خط خوردگی، حجاب کامل برای بانوان، حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 پیکسل، حداکثر 70 کیلو بایت)
  • کد مربوط به سهمیه (در صورت داشتن سهمیه خاص)

 

 

 

 

منبع: مدارک استخدامی آموزش پرورش

تاریخ : 13-2-2024 , 7:6  بازدید : 0