راهنمایی برای آموزش روتوش عکس در فتوشاپ

روتوش تصاویر یکی از پرطرف‌دارترین و جذاب‌ترین شاخه‌های گرافیک کامپیوتری به شمار می‌رود. آموزش روتوش عکس در فتوشاپ به شما کمک می‌کند که تصاویر خود را با جلوه زیباتری به نمایش بگذارید. چه این کار را برای سرگرمی و چه به‌عنوان حرفه و راهی برای کسب درآمد می‌کنید، این دوره آموزشی به شما کمک خواهد کرد که رتوش تصاویر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهترین شکل انجام دهید.

 

 

 

در عکاسی دیجیتال، گاهی صورت افراد در عکس به طور نامطلوبی شارپ (واضح) می‌شود. در این عکس‌ها تمام عیب‌های صورت به شکل واضحی دیده می‌شوند که شاید به‌صورت معمول و با چشم این معایب دیده نشوند! حال در این آموزش به شما یاد خواهیم داد تا چطور با استفاده از فتوشاپ روتوش کنید و صورت را لطیف‌تر کنیم.

 

در واقع رتوش یا به اصلاح و کلمه مترادف آن روتوش نیاز به تخصص و حرفه دارد و باید آموزش ببینید.

 

 در این آموزشگاه‌ها و مدرس‌های زیادی هستند که روتوش و ادیت عکس را آموزش می‌دهند. ما می‌خواهیم بررسی داشته باشیم درباره ادیت عکس و روتوش چهره که در آتلیه‌ها و عکاسی استفاده می‌شود.

 آموزش روتوش عکس در فتوشاپ

روتوش عکس چهره

روتوش عکس در فتوشاپ را یاد بگیرید

 

در بعضی مواقع ممکن است که عکسی که توسط عکاس گرفته می‌شود بسیار واضح و شارپ باشد. در این نوع از عکس‌ها ممکن است حتی کوچک‌ترین مشکلی که

 

بر روی صورت شما وجود دارد، مشخص شود. در عکسی که بسیار واضح است، ممکن است معایبی وجود داشته باشد که با چشم دیده نشوند و به‌وسیلهٔ آموزش روتوش عکس در فتوشاپ می‌توانید این مسئله را برطرف نمایید.

 

ما در این مقاله با آموزش فتوشاپ به شما می‌آموزیم که چهرهٔ زیبایی را در این برنامه طراحی نمایید. ما در تصاویری که انتخاب می‌کنیم قصد داریم که صورتی صاف و کاملاً طبیعی ایجاد نماییم. ابن افکت‌ها می‌شود بر روی صورت‌های صاف و بدون عیب نیز انجام شود.

 

 در این دوره آموزشی تمام تکنیک‌های آتلیه‌ای آموزش داده می‌شود.

 

آموزش روتوش عکس در فتوشاپ

 

دوره آموزش روتوش می‌تواند مورداستفاده افراد زیر قرار بگیرد:

 

-دانش‌ آموزان و هنرآموزان مراکز فنی و حرفه‌ای، کار ودانش، و آموزشگاه‌های آزاد کامپیوتر

 

- مجریان امور گرافیکی، عکاسان دیجیتال، لابراتوارهای عکاسی

-علاقه‌مندان به گرافیک کامپیوتری

 

با انواع تکنیک روتوش از مقدماتی تا پیشرفته به‌صورت کاربردی آشنا می‌شوید و آماده بازار کار خواهید شد. همچنین در این سایت آموزشی تمام تکنیک‌های آتلیه‌ای آموزش داده می‌شود.

 

در آموزش روتوش با فتوشاپ قصد داریم به شما یاد بدهیم که چگونه عکسی را که دارای چین‌وچروک و خطوط بسیار زیاد است را ترمیم کنیم. در این روش به‌سرعت و بسیار آسان می‌توانید تمام معایب عکس را به‌راحتی روتوش نمایید. 

 

تاریخ : 19-4-2022 , 5:16  بازدید : 712