مایع لباسشویی بدون ایجاد حساسیت

#2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';text-align:justify;">بهترین مایع لباسشویی ضد حساسیت برای کودکان

#2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';">نوزادان و کودکان، تا زمانی که به سن ۲ سالگی نرسیده‌اند، دارای پوست حساسی هستند و معمولا در برابر بسیاری از عوامل محیطی واکنش نشان می‌دهند. بنابراین استفاده از مایع لباسشویی و شوینده‌های ضد حساسیت که فاقد رنگ و عطر هستند، می‌تواند از پوست کودک شما در برابر تحریک و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر محافظت کند. اما از آنجایی که نوزادان به شلخته غذا خوردن شهرت دارند و ممکن است لازم باشد در روز، بارها لباس آنها را عوض کنید، بنابراین باید مایع لباسشویی را برای شستشوی لباس‌های کودک خود باید در نظر داشته باشید که در عین حال که به پوست او آسیب نمی‌زند بلکه می‌تواند به‌عنوان یک لکه‌بر عالی عمل کند. برخی از مواد شوینده مانند مایع لباسشویی آسیمن؛ حاوی آنزیم‌های ویژه و طبیعی هستند که به طور طبیعی انواع لکه‌ها را از بین می‌برند.

#2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';">بهترین مایع لباسشویی |حساسیت کودک

#2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';text-align:justify;">حساسیت کودک به مایع لباسشویی

#2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';">حساسیت ناشی از مایع لباسشویی می‌تواند خود را با علائمی مانند خارش و دیگر علائم را نشان دهد. این حساسیت معمولا پس از قرار گرفتن مکرر در معرض یک آلرژن، مانند یک عطر خاص یا مواد نگهدارنده موجود در شوینده‌ها به‌وجود می‌آید. مایع لباسشویی کودک شما ممکن است رایحه‌ی بهاری داشته باشد، اما به احتمال زیاد مملو از مواد شیمیایی بسیار مضری است که از وجود آنها خبر ندارید. عطرها، مواد نگهدارنده، رنگ‌ها و سایر مواد شیمیایی موجود در مایع‌های لباسشویی می‌توانند باعث بروز جوش، خارش و حساسیت‌های پوستی مانند کهیر شوند. حتی برخی شوینده‌ها باعث مشکلی به نام درماتیت تماسی می‌شوند که با جوش‌های قرمز و خارش همراه است و ممکن است برخی نواحی خاص مانند زیر بغل و کشاله ران را درگیر کنند.

#2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';">آلرژی یا حساسیت کودک به مایع لباسشویی ممکن است در اولین بار پس از استفاده خود را نشان دهد و حتی ممکن است چند هفته بعد، علائم آن نمایان شود. بنابراین، بسیاری از والدین باید سراغ محصولی بروند که عاری از هر گونه مواد شیمیایی مانند رنگ و عطر هستند تا بتوانند از پوست کودک خود در برابر این مواد محافظت کنند. به همین منظور، باید روی بسته محصول را با دقت مطالعه کنند تا از وجود برخی آلرژی‌ها در مایع لباسشویی کودک خود مطمئن شوند. در کنار سایر آلرژن‌های رایج موجود در مایع لباسشویی مانند عطر و رنگ، مواردی که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم نیز می‌توانند باعث بروز حساسیت در کودکان شوند:

    #2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';text-align:justify;">
  • مواد نگهدارنده
  • برخی آنزیم‌های مضر
  • پارابن‌ها
  • برخی مواد مرطوب کننده
  • برخی نرم کننده‌های پارچه
  • برخی مواد غلیظ کننده و حلال‌ها
  • امولسیفایر

#2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';">منبع:

#2c2f34;font-family:'IRANSansWeb_Light';font-size:medium;">https://wpseason.com/free-backlinks/

تاریخ : 20-11-2023 , 7:30  بازدید : 1