بهترین روش تابلو سازی برای مغازه

اگر صاحب کسب و کار می باشید یکی از مهمترین بخش هایی را که برای معرفی و تبلیغ کسب و کار خود باید به آن توجه کنید #107abe;" xml:lang="ar-sa">تابلو مغازه جدید است.

تابلو تبلیغاتی مغازه هویت یک کسب و کار فیزیکی و یک فروشگاه را نشان میدهد که میتواند به بهترین شکل طراحی و نصب و در نتیجه بسیار سودمند باشد یا به بدترین شکل طراحی و نصب شود و هیچ سودی نداشته باشد و گاهاً ضرر نیز برساند!

در سفارش ساخت #0000ff;" xml:lang="ar-sa">تابلو مغازه به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

طراحی تابلو جزء آن دسته از کسب و کار می باشند که برای هر مغازه‌ای ضروری می باشند. هر کسب‌ و کار و بیزینسی برای این ‌که گسترش پیدا کند نیاز به برندسازی دارد.  این برند ها در واقع نام و نشان و شناسنامه کسب ‌و کار شما هستند که به آن هویت می‌بخشند و باعث می‌شوند که آن کسب‌ و کار پیشرفت کند. شما می‌توانید با ساخت تابلو مغازه این برندسازی را برای خودتان ایجاد نمایید و در ذهن تمام مشتریانتان این موضوع را هک کنید که کسب‌ و کار شما با این نام برند شناخته می شود تا آن ‌ها بتوانند راحت‌تر با شما ارتباط بگیرند و شما را پیدا نمایند.

قیمت طراحی تابلو مغازه

تابلو های مغازه قبل از ساخت می بایست توسط طراح مجموعه تابلو سازی به مرحله طراحی برسد که این عمل با توجه به خلق ایده ها و نو آوریهای یک طراح می تواند تاثیرات مفیدی را در خروجی و کلیت یک تابلو تبلیغاتی داشته باشد. امروزه خلق ایده ها در تابلو سازی و بخش طراحی توسط نرم افزار های کامپیوتری انجام می گیرد که مسلما طراح باید شناخت کافی از یک نرم افزار طراحی داشته باشد. نحوه کارکرد نرم افزارهای کامپیوتری در تابلو سازی با یکدیگر متفاوت می باشد و مسلما طراح جهت طراحی یک تابلو تبلیغاتی با هر کدام از نرم افزار ها زمان مختص به خود را صرف می کند که این مورد یکی از عوامل تاثیر گذار روی قیمت طراحی تابلو مغازه می باشد.

به عنوان مثال طراحی توسط نرم افزار های سه بعدی از قیمت بالاتری نسبت به نرم افزار های معمولی برخوردار است که البته باید به این نکته مهم اشاره نمود که معمولا اکثر مجموعه های تابلو سازی بعد از عقد قرار داد یک تابلو تبلیغاتی هزینه ای بابت طراحی دریافت نمی کنند.

 

 

انواع تابلو سردر مغازه چه جنس‌هایی دارند؟

 

برای ساخت تابلوها از مواد مختلفی از قبیل آلومینیوم، چوب ترمووود، پلاستیک فشرده، کامپوزیت، تیتانیوم، نئون پلاستیک، استیل و… استفاده می شود. بعضی از جنسها مقاومت خوبی دارند؛ اما بعضی دیگر از جنسها مقاومت کمتری از خود نشان می دهند. مثلا تابلوهای تیتانیومی و تابلوهای استیل بسیار مقاوم هستند و به راحتی خراب نمی شوند.

بهترین خدمات تابلو سازی با سلیقه شما

#107abe;" xml:lang="ar-sa">گروه صنعتی کسا با بیش از ۱۵ سال سابقه فعال در ساخت تابلو تبلیغاتی و طراحی تابلو مغازه مدرن در مدل های مختلف چلنیوم ، چوبی ، ترموود ، پلکسی گلاس و … آماده ارائه خدمات طراحی و ساخت و نصب تابلو برای مغازه شما است.

تاریخ : 21-9-2021 , 7:23  بازدید : 25