شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

ثبت نام آزمون های استخدامی های کشور دارای شرایطی می باشد. ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی همانند سایر آزمون ها #800080;">شرایط و ضوابط منحصر به فرد خود را دارا است. داوطلبان در مرحله نخست می بایست از این شرایط آگاه باشند و #800080;">شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش را بدانند تا در صورت واجد شرایط بودن، اقدام به نام نویسی کنند. تیم تحریریه مشاوران برتر، شرح کامل شرایط، چه عمومی چه اختصاصی را در این مقاله توضیح داده است تا متقاضیان با دسترسی آسان، به مطالعه شرایط بپردازند.

برای اطلاع از دیگر نکات شرایط، می توانید دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دانلود کنید.

#0000ff;">شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

#333333;font-size:12pt;">#ff00ff;">شروط لازم برای ثبت نام #ff00ff;">آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش به دوسته، شرایط عمومی و شرایط ختصاصی تقسیم می شود که داوطلبان مسلما بایستی با درنظر گرفتن تمامی این ضوابط اقدام به نام نویسی کنند. متقاضیان با رجوع به دفترچه مذکور می توانند از جزئیات شرایط مطلع شوند. شما می توانید با رجوع به درگاه اینترنتی سنجش و آموزش کشور و یا #800080;">سایت مشاوران برتر، دفترچه ثبت نام آزمون ورودی دبیری را دریافت و مطالعه کنید. 

لازم به ذکر است که نداشتن هر کدام از شرایط  لازم، منجر به عدم پذیرش ثبت نام متقاضیان می شود. از سال 1401 برگزاری آزمون استخدامی دبیری از آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی جدا شده است. به همین سبب، شرایط و و دیگر نکات نیز تغییر کرده است. برای اطلاع از شرایط آموزگار ابتدایی به مقاله شرایط ثبت نام آموزگار ابتدایی و برای #800080;">شروط ضروری آزمون ورودی دبیری به مفاد ذیل رجوع کنید.

#0000ff;font-size:12pt;">شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

  • درا بودن تابعیت ایرانی
  • اعتقاد به #ff00ff;">دین اسلام یا یکی از ادیان مورد تایید اساسی کشور 
  • پیروی از قوانین جمهوری اسلامی کشور ایران
  • کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای آقایان (دانش آموختگان برخوردار از تسهيلات خدمت نظام وظيفه تخصصی بنياد نخبگان، نخبگانی كه پروژه تحقيقاتی جايگزين خدمت مورد تاييد مركز نخبگان و استعدادهای برتر نيروهای مسلح را شروع کرده و آموزش نظامی خود را طی نموده اند، قادر هستند قبل از صدور كارت پايان خدمت در آزمون استخدام نام نویسی کنند و بایستی تا 12 ماه بعد از برگزاری آزمون استخدام، کارت پایان خدمت خود را به مراجع مربوطه ارائه نمایند.)

 

 

 

منبع: شرایط استخدام دبیری

تاریخ : 13-2-2024 , 7:4  بازدید : 0