معرفی فناوری‌های تولید ژل ماشین ظرفشویی آسیمن

#2c2f34;text-align:justify;">فرمول ژل ماشین ظرفشویی

#2c2f34;font-family:Parastoo;">پیشرفت تکنولوژی همیشه به سمت و سویی بوده که کارها با استفاده از ماشین‌ها و دستگاه‌های مکانیزه انجام شود. از نظر علمی نیز به اثبات رسیده، استفاده از ماشین ظرفشویی به جای شستشوی ظروف با دست میزان آب کمتری مصرف می‌کند و همچنین مقدار بسیار کمتری شوینده به محیط زیست وارد می‌شود. انواع شوینده‌های ماشین ظرفشویی در بازار موجود می‌باشد که هر یک در حالت مختلف و کاربردهای متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرمول پودر ماشین ظرفشویی جز ابتدایی‌ترین شوینده‌های مورد استفاده در ماشین ظرفشویی بوده است اما استفاده از این محصول مشکلات بسیاری را در پیش خواهد داشت.

#2c2f34;font-family:Parastoo;">قرص و ژل ماشین ظرفشویی از جمله محصولاتی هستند که در راستای استفاده بهتر از ماشین ظرفشویی به بازار روانه شدند که هر یک مزایا و معایب مربوط به خود را دارند. مزیت اصلی فرمول قرص ماشین ظرفشویی حالت بسته‌بندی آن است که از ریخته شدن و به هم ریختگی محیط جلوگیری می‌کند.

#2c2f34;font-family:Parastoo;">از طرفی دیگر ژل ماشین ظرفشویی که به عنوان جدیدترین محصول برای ماشین ظرفشویی شناخته می­‌شود، در بسته‌بندی‌هایی مانند مایع ظرف‌شویی به بازار روانه شده است. به دلیل حالت ژلی این محصول، نیاز به استفاده از این شوینده  متناسب با حجم ظروف کثیف می‌تواند تغییر کند. به همین دلیل خرید و تولید ژل ماشین ظرف‌شویی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

#2c2f34;font-family:Parastoo;">بهترین ژل ماشین ظرفشویی | ژل دوفاز ماشین ظرفشویی | ژل ماشین ظرفشویی

#2c2f34;text-align:justify;">ویژگی فرمول ژل ماشین ظرفشویی چیست؟

#2c2f34;font-family:Parastoo;">فرمول ژل ماشین ظرفشویی طوری طراحی شده است که مخصوص استفاده در ماشین ظرفشویی است و هرگز نمی‌بایست از مایع ظرفشویی بجای آن استفاده کرد. علت آن هم این است که فرمول مایع ظرفشویی، مناسب شستشوی ظروف با دست طراحی شده است، درنتیجه قدرت کف کنندگی بسیار بالا دارد که با میزان حجم زیاد آب قابل پاک شدن است، اما این موضوع در ماشین ظرفشویی قابل اجرا نمی‌باشد و باقیمانده مایع و کف روی ظروف ایجاد لجن می‌کنند و یا حتی ممکن است به ماشین ظرفشویی نیز آسیب وارد کرده و از ماشین ظرفشویی به بیرون از آن ریخته شود.

#2c2f34;font-family:Parastoo;">هرچند ژل ماشین ظرفشویی نسبت به شوینده پودری مانند پودر ماشین و یا قرص ماشین ظرفشویی، کمتر شناخته شده است، ولی حقیقت این است که فرمول ژل ظرف‌شویی نسبت به فرمول پودر ظرف‌شویی و قرص‌های ماشین ظرفشویی بسیار مؤثرتر و عملکرد بهتری دارند. در فرمول ژل ماشین ظرفشویی از آب به عنوان پایه ساخت شوینده استفاده شده است در نتیجه هنگام شستشو بر روی ظروف ظریف و تزئینی، سایشی ایجاد نمی‌کند. همچنن باعث ایجاد براقیت و جلاء فوق‌العاده‌ای بر روی ظروف می‌شود.

#2c2f34;text-align:justify;">چرا فرمولاسیون ژل ماشین ظرفشویی مؤثرتر است؟

#2c2f34;font-family:Parastoo;">رسیدگی به کارهای منزل حتی بیشتر از کار در محیط بیرون، باعث خستگی جسمی برای افراد می‌شود. یکی از کارهایی که انرژی زیادی صرف آن می‌شود، شستشوی ظروف است، مخصوصاً زمانی که مهمان داشته باشید. با ورود ماشین ظرفشویی به بازار مشکلات بسیاری از افراد در خصوص شستشوی ظروف با دست حل شده است اما استفاده از شوینده‌های نامناسب برای ماشین ظرفشویی نیز خود مشکلاتی را می‌تواند ایجاد کند. اگر پس از اتمام کار ماشین ظرفشویی مرتباً لکه‌های غذایی و رگه‌هایی از آب کثیف بر روی ظروف پیدا می‌شود، مشکل شوینده ماشین ظرفشویی است.

#2c2f34;font-family:Parastoo;">این مورد زمانی که از شوینده‌های پودری برای ماشین ظرفشویی استفاده می‌شود بیشتر اتفاق می‌افتد. از طرفی پودرها قابلیت انحلال در آب با دماهای مختلف را نیز ندارد و این موضوع مشکل زیادی در استفاده از آن‌ها ایجاد کرده است. جدیدترین نسل از شوینده‌ها برای ماشین ظرفشویی استفاده از ژل ماشین ظرفشویی با فرمولاسیون شیمیچی می‌باشد. مجموعه شیمیچی دانش کافی در تولید بهترین فرمول ژل ماشین ظرف‌شویی، با چاشنی تجربه بالا در تولید محصولات شوینده را دارد.

#2c2f34;text-align:justify;">انواع شوینده ماشین ظرفشویی

#2c2f34;font-family:Parastoo;">اگر در راهرو فروشگاه محله خود در بین محصولات متنوع حیرت‌زده مانده‌اید و می‌خواهید ویژگی‌های بهترین محصولات شوینده ماشین ظرفشویی را بدانید با ما در این بخش همراه باشید. مواد شوینده جهت استفاده در ماشین ظرفشویی می‌توانند به صورت ژل، قرص یا پودر باشند. انتخاب درست در بین انواع متنوع محصولات کار بسیار سختی برای مصرف‌کنندگان مواد شوینده شده است.

#2c2f34;text-align:justify;">پودر ماشین ظرفشویی

#2c2f34;font-family:Parastoo;">مزیت بزرگی که پودر ماشین ظرفشویی دارد این است که فرمولاسیون پودر ماشین ظرفشویی طوری طراحی شده است که باعث استفاده مطلوب‌تر آن در آب‌هایی با سختی بسیار بالا می­‌شود. چرا که آب سخت سبب ایجاد رسوبات آهکی شده که این امر خود باعث ایجاد رگه، لکه‌های سفید و ابری مانند بر روی ظروف به‌ویژه ظروف شیشه‌ای می‌شود.

#2c2f34;font-family:Parastoo;">یکی دیگر از مزایای پودر ماشین ظرفشویی قدرت شویندگی بالاتر این محصول در مقایسه با محصولات مشابه مانند ژل ماشین ظرفشویی است. این موضوع به علت استفاده از یک سری مواد بیلیچ (bleach) کننده و سازنده‌ها (builder) در ساخت پودر ماشین ظرفشویی است که در محیط خشک (پودر) در مقایسه با محیط آبی ژل پایدارتر هستند.

#2c2f34;font-family:Parastoo;">منبع:

#2c2f34;font-family:Parastoo;">https://international-news.ir/introducing-asiman-dishwasher-gel-production-technologies/

تاریخ : 20-11-2023 , 7:12  بازدید : 11