معرفی بهترین مشاوران کنکور سراسری 1401

کنکور سراسری به عنوان آزمون علمی برای تفکیک داوطلبان دارای صلاحیت و رتبه علمی برتر برای ورود به دانشگاه های سطح اول کشور معرفی گردیده است و سالیان سال است که ضروری است داوطلبان علاوه بر تاثیر معدل و شرایط تحصیلی دوران مدرسه خود، از فیلتر اساسی کنکور سراسری نیز عبور نمایند و با کسب تراز و رتبه مورد نیاز دانشگاه های انتخاب شده، صلاحیت خود را اثبات نمایند. برای شرکت در این آزمون علمی بایستی پس از ثبت نام کنکور، به مطالعه منابع آزمون خود بپردازید.

همراه شدن با مشاور کارآزموده در فرآیند انتخاب رشته می تواند نتیجه آزمون را تا 50 درصد بهبود بخشد.

#0000ff;">معرفی بهترین مشاوران کنکور سراسری 1401

کنکور سراسری به 5 گروه آزمایشی (علوم انسانی، ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، زبان و هنر) تقسیم می شود و هر داوطلب علاوه بر #ff00ff;">گروه آزمایشی اصلی (علوم انسانی، ریاضی و فیزیک، علوم تجربی)، امکان شرکت در یک و یا هر دو #ff00ff;">گروه های آزمایشی شناور (زبان و هنر) را دارد.

مشاوران کنکور سراسری علاوه بر مهارت نحوه برنامه ریزی کنکور سراسری، تسلط به مباحث کتب، بایستی روحیه طنزپردازی داشته باشند و از لحاظ روحی توانایی بالا نگهداشتن انگیزه دانش آموزان را داشته باشند. همانطور که می دانید بسیاری از داوطلبان از لحاظ روحی دچار افت شدید مطالعاتی می شوند و ادامه مطالعه برایشان غیر ممکن می شود.

 

 

منبع: بهترین مشاور کنکور

تاریخ : 11-1-2022 , 12:28  بازدید : 40