لرزه گیر آکاردئونی جوشی ارتعاشات صنعتی ایران

لرزه گیر آکاردئونی جوشی ارتعاشات صنعتی ایران، یکی از تجهیزات مناسب برای جذب ارتعاشات ناشی از لرزش های تجهیزات صنعتی و زمین لرزه است. این لرزه گیر دارای بدنه ای از جنس کربن استیل است و قسمت آکاردئونی آن نیز از استیل 304 ساخته شده است. با دمای قابل تحمل از -250 الی 550 درجه، این لرزه گیر قابل استفاده در سیستم های حرارتی است.

برای مشاهده قیمت لرزه گیر آکاردئونی جوشی بر روی https://hamsaz724.com/product/لرزه-گیر-آکاردئونی-جوشی/ کیلیک کنید تا لرزه گیر آکاردئونی رو بررسی کنید

 

 

لرزه گیر آکاردئونی جوشی در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز و تاسیسات آب مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، این لرزه گیر قابلیت جذب صدا و جلوگیری از ورود ضایعات به سیستم را داراست. اتصالات آکاردئونی در خطوط لوله و داکتهای صنایع مختلف جهت خنثی سازی اثرات نامطلوب ناشی از تغییرات ابعادی استفاده می شوند.

 

لرزه گیر آکاردئونی جوشی تمام استیل، از انواع دیگر لرزه گیرهای آکاردئونی موجود در بازار است. این لرزه گیر دارای وزن پایین، مقاومت در برابر سیکل ها و ارتعاشات مداوم، عمر طولانی و بهره وری بالا می باشد.

 

لازم به ذکر است که سایز تولیدی لرزه گیرهای ارتعاشات صنعتی ایران قابل تغییر بوده و طبق سفارش مشتریان عزیز به استانداردهای کارخانه ای تولید می شوند.

تاریخ : 19-9-2023 , 7:58  بازدید : 1