راهکار داشتن استخر لوکس و مدرن ( تضمینی )

اگر می خواهید که استخری زیبا و با نمای منحصر به فرد داشته باشید باید آپشن هایی رو به استخر اضافه کنید که بهترین پیشنهاد ما چراغ استخری است که می تونین با استفاده از این آپشن یه استخر لوکس برای خودتون بسازید.

#333333;font-family:vazir;text-align:justify;">چراغ استخری = استخر لوکس و مدرن

#333333;font-family:vazir;font-size:14px;text-align:justify;">چراغ استخری از المانی هست که نقش مهمی در نورپردازی دارد و می توانند جلوه خاصی به یک محیط ببخشد. از آنجا که امروزه توجه به زیبایی محیط و استفاده از عناصر مختلف تزئینی ، گسترش زیادی یافته است. به همین دلیل کاربرد چراغ و روشنایی ، اهمیت یافته است و با تولید چراغ هایی با تنوع بالا این امکان فراهم شده است تا در اماکن مختلف نورپردازی مورد توجه قرار گیرد. همچنین با نورپردازی درست جذابیت فضا نیز دو چندان می شود.

#333333;font-family:vazir;font-size:14px;text-align:justify;">اگر زیبایی محیط اطراف خودتان اهمیت بالایی برای شما دارد باید توجه داشته باشید که نور پردازی در زیبایی محیط به ویژه در شب تاثیر بسیار زیادی دارد. چراغ استخری از جمله المان های نورپردازی می باشد که می تواند برای زیبایی محیط مورد استفاده قرار بگیرد. این چراغ از پروژکتورهای LED  ساخته شده است و در قابی با درجه حفاظت IP68  قرار دارد. معمولاً پروژکتور استخری را در انواع مختلف روکار و توکار تولید می‌کنند.

#333333;font-family:vazir;font-size:14px;text-align:justify;"> 

#333333;font-family:vazir;text-align:justify;">نکات قابل توجه در استفاده از لامپ استخری

#333333;font-family:vazir;font-size:14px;text-align:justify;">جهت تامین روشنایی استخرها می توان از انواع چراغ با رنگ نورهای متفاوت استفاده کرد. ترکیب این نورها در کنار هم می تواند جذابیت ویژه ای را ایجاد کند. البته در انتخاب این روشنایی باید به ضد رطوبت بودن آنها توجه کرد و همه این ویژگی ها به نوع و کاربری استخر نیز بستگی دارد. البته در نورپردازی این فضاها المان های دیگر نیز حائز اهمیت هستند.

#333333;font-family:vazir;text-align:justify;">مهم ترین ویژگی های چراغ استخری

#333333;font-family:vazir;font-size:14px;text-align:justify;">چراغ های استخری علاوه بر اینکه نورپردازی لازم را برای استخر و محیط اطراف آن فراهم می کنند باعث می شوند ترکیب نور و آب زیبایی جالب توجهی را به وجود آورد که برای هر انسانی جذاب می‌باشد. دقت داشته باشید که لزوماً استفاده از چراغ استخری محدود به استخر های سرپوشیده یا بزرگ و عمومی نیست. شما می‌توانید در استخرهای خصوصی در منزل خودتان که در محیط بسته یا باز هستند هم از این چراغ ها استفاده کنید و از زیبایی آنها لذت ببرید.

#333333;font-family:vazir;font-size:14px;text-align:justify;">علاوه بر استخرها، در محیط های شهری و به ویژه حوزه های بزرگ که در اماکن پرتردد معمولاً قرار دارند می توان از چراغ استخری و آبنما برای نورپردازی و زیبایی محیط استفاده کرد. دقت داشته باشید کمی خلاقیت می‌تواند زیبایی این چراغ‌ها را چند برابر کند. مثلاً اگر شما در کنار استخر خودتان از گیاهان برجسته استفاده کنید، آمیخته شدن نور با این گیاهان زیبایی منحصر به فردی را برای شما ایجاد می کند.

روشنایی استخر را با چراغ دفنی استخری که در کف استخر باشد نیز میتوان تامین کرد

البته این مورد زیاد توصیه نمیشود به دلیل وجود فشار آب در کف استخر امکان خرابی وجود دارد

و اینکه برای تعمیرات نیز باید آب استخر بطور کامل تخلیه گردد .

به همین علت از دیوارها برای نورپردازی داخل آب به شما پیشنهاد میشود.

 برای پله های اطراف استخربایدازانواع چراغ استخری LED که آن هم مطمنا باید ضد آب باشد توصیه میشود استفاده گردد.

هنگام تردد اگر نور به قدر کفایت نباشد امکان سرخوردن افراد و بروز حادثه نیز دور از ذهن نیست.

چراغ های روی پله ها معمولا بصورت رو در روی هم و یا به سمت پایین در نظر گرفته میشوند.

این کار باعث میشود که عمق پله را آشکار کند و هم اینکه اختلاف سطح طبقات پله نشان داده شود.

#333333;font-family:vazir;font-size:14px;text-align:justify;"> 

#333333;font-family:vazir;text-align:justify;">از کجا می تونیم این چراغ های بینظیر رو تهیه کنیم

#333333;font-family:vazir;font-size:14px;text-align:justify;">شما می توانید برای خرید چراغ استخری در مدل های متنوع و همچنین اطلاع از قیمت روز به فروشگاه اینترنتی حامی نور مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با بهترین قیمت بازار و گارانتی بازگشت وجه خریداری کنید.

تاریخ : 12-9-2021 , 8:58  بازدید : 18