نمونه کارنامه های قبولی کنکور هنر 1400

ثبت نام کنکور سراسری و آزاد هر سال توسط سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مجری برگزاری آزمون های رسمی کشور از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، انجام می شود. یکی از گروه های آزمایشی شناور که داوطلبان بسیاری متقاضی شرکت در آن هستند، #ff00ff;">کنکور هنر می باشد. کنکور هنر و زبان به عنوان 2 گروه آزمایشی شناور در کنکور سراسری محسوب می شوند و داوطلبان علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، امکان شرکت در این 2 گروه آزمایشی شناور را دارند. در این مقاله نمونه کارنامه های قبولی کنکور هنر را برای شما عزیزان به نمایش خواهیم گذاشت.

کنکور هنر به 2 بخش: کنکور اولیه و آزمون عملی تقسیم می شود.

#0000ff;">نمونه کارنامه های قبولی کنکور هنر 1400

همانطور که اشاره شد، متقاضیان شرکت در آزمون سراسری و گروه آزمایشی هنر علاوه بر کسب حدنصاب علمی مورد نیاز دانشگاه ها در کنکور سراسری، موظف به شرکت در آزمون عملی کنکور هنر می باشند. چنانچه از نحوه برگزاری کنکور هنر و آزمون عملی اطلاعاتی ندارید، می توانید با کارشناسان مشاوران برتر ارتباط تلفنی داشته باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. برای این منظور کافی است بر روی لینک رزرو مشاوره تلفنی تحصیلی و  کلیک نمایید و منتظر تماس مشاوران بمانید.

در این بخش از مقاله کارنامه برخی از داوطلبان که در سال های قبل در کنکور هنر پذیرفته شده اند را گردآوری نموده ایم. شما عزیزان با مشاهده نمونه کارنامه های قبولی آزمون و مطالعه راهنمای انتخاب رشته کنکور، می توانید انتخاب رشته ای آگاهانه تر داشته باشید.

 

 

منبع: کارنامه کنکور هنر

تاریخ : 11-1-2022 , 12:21  بازدید : 29